Montaż Klimatyzacji Szczecin

Zadaniem klimatyzacji jest utrzymanie komfortowych warunków w pomieszczeniu w którym się znajduje. Zapewniają odpowiednią temperaturę oraz wilgotność powietrza. Dodatkowo, dzięki zastosowanym filtrom czyszczą powietrze z kurzu oraz drobnoustrojów. Wpływa to na komfort ludzi zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w miejscach pracy. Klimatyzację wykorzystuje się również w pomieszczeniach, w których magazynuje się żywność i inne produkty wymagające odpowiednich warunków.

Ponieważ lata z roku na rok są bardziej upalne, coraz większa ilość klientów indywidualnych oraz firm decyduje się na klimatyzację. W upalny dzień każdy marzy, by choć na chwilę schować się w chłodniejszym pomieszczeniu.

Klimatyzacja sposobem na przyjemną temperaturę w pomieszczeniach w okresie letnim

Projektowanie klimatyzacji

Rozpoczynamy od analizy potrzeb konkretnego Klienta, aby w konsekwencji zaproponować mu rozwiązania, które idealnie wpiszą się w jego oczekiwania.

Montaż klimatyzacji

To doskonały pomysł dla każdego, kto ceni sobie owocną pracę oraz efektywny wypoczynek bez względu na porę roku.

Serwis klimatyzacji

Oferujemy profesjonalną pomoc zarówno w ramach czyszczenia klimatyzacji, jak i niezbędnych przeglądów oraz napraw urządzeń klimatyzacyjnych.

Rodzaje systemów klimatyzacyjnych montowanych przez ClimaWell

Profesjonalny montaż i serwis​
Klimatyzatory typu split

System klimatyzacji złożony z jednej jednostki wewnętrznej i jednego agregatu. Zestaw ten jest typową podstawową jednostką montowaną w wielu domach i biurach. Jego niewątpliwymi zaletami są niewielkie wymiary oraz prosty montaż.

Klimatyzacja
Klimatyzator ścienny

To najpopularniejszy rodzaj jednostki wewnętrznej klimatyzatorów. Z racji sposobu montażu (na ścianie w jak najwyższym miejscu) pasuje do większości pomieszczeń. Dzięki regulowanym żaluzjom, chłodząc, wieje równolegle do sufitu a grzejąc, kieruje strumień powietrza w stronę podłogi.

Montaż klimatyzatorów multisplit Szczecin​
Klimatyzator kasetonowy

W przypadku braku ścian do montażu klimatyzatorów (przeszklenia, szafki) pozostaje nam sufit. I właśnie do tego typu zastosowań powstał klimatyzator kasetonowy. Jest to urządzenie do umieszczenia w zabudowie sufitu, świetnie może zastąpić klasyczny kaseton umieszczony w domowym suficie, stąd wzięła się jego nazwa. Urządzenie nadaje się również do dużych powierzchni biurowych, ponieważ dzięki czterem żaluzjom pozwala rozwiać chłodne powietrze równomiernie wokół siebie.

Klimatyzacja
Klimatyzator kanałowy

Idealnym rozwiązaniem, by chłodzić kilka pomieszczeń, jest klimatyzator kanałowy, ukryty w suficie lub na poddaszu. Potrafi on precyzyjnie rozprowadzić powietrze do wielu wnętrz. Świetnie sprawdza się również w przemyśle, dzięki możliwości kierowania powietrza kanałami dokładnie w miejsca, gdzie potrzebny jest chłód.

Profesjonalny montaż i serwis​
Klimatyzator przysufitowo-przypodłogowy

Ten typ klimatyzatora świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o skośnych ścianach, gdzie nie można zamontować innego urządzenia. Pasuje idealnie w miejsce grzejnika i w pełni zastępuje jego funkcję, nie tylko chłodząc powietrze, ale i je ogrzewając. Urządzenie to z racji dużego zasięgu strumienia powietrza można również montować pod sufitem.

Klimatyzacja
Klimatyzatory MultiSplit

Ten system klimatyzatorów charakteryzuje się większą ilością jednostek wewnętrznych (od 2 do 5) i jedną jednostką zewnętrzną (agregatem). Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca na elewacji budynku bądź dachu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można połączyć wiele rozwiązań na jednym urządzeniu zewnętrznym, które chłodzi nam cały dom.

Nabijanie klimatyzacji Climawell - tanio i skutecznie

Właściciele domów, którzy zainwestowali w wysokiej klasy system prawdopodobnie nigdy nie będą musieli wymieniać płynu chłodzącego w układzie klimatyzacji. Sprzęt został zaprojektowany z zamkniętą pętlą – jeśli nic się nie stanie, płyn chłodzący powinien wystarczyć na cały okres użytkowania klimatyzatora. Jednak zdarzają się sytuacje – co może wymagać wymiany płynu chłodzącego, bądź działania jakim jest nabijanie klimatyzacji Szczecin, które również posiadamy w ofercie.

Co może wskazywać na konieczność nabijania klimatyzacji?

  • przecieki w układzie klimatyzacji,
  • nieprawidłowe działanie klimatyzatora.

Zachęcamy do kontaktu ze specjalistami Climawell, jeśli chcą Państwo uzyskać wskazówki dotyczące diagnozowania problemu z płynem chłodzącym i rozpoznawania, kiedy potrzeba nabijania. Naszą domeną jest serwisowanie klimatyzacji na terenie Szczecina i okolic, w tym jej nabijanie. Jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek pytanie w tym zakresie, jesteśmy do dyspozycji. Z chęcią się zajmiemy tym tematem – szybko, tanio, profesjonalnie!

Montaż klimatyzacji Szczecin

Montaż klimatyzacji w Szczecinie

Klimatyzacja nie bez powodu cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli się Państwo na nią zdecydują, zapewnicie sobie komfortowe warunki w pomieszczeniu bez względu na to, jaka temperatura panuje na zewnątrz – nawet w przypadku naprawdę dużych upałów, nie będziecie musieli zmagać się z gorącem panującym w domu. 

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na komforcie cieplnym. Wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w Szczecinie i na terenie województwa zachodniopomorskiego, dbając o to, aby wszystko było wykonane tak, jak należy.

Montaż klimatyzatorów w Szczecinie i okolicach

Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych klientów, którzy mają dość wysokiej temperatury w pomieszczeniach. Oferujemy w pełni profesjonalny montaż klimatyzatorów w Szczecinie i jego okolicach, od początku dbając o to, aby każdy etap prac był wykonany z najwyższą starannością. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia charakteryzuje wysoka jakość, do tego doliczyć należy również wysoką wydajność. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, możecie być pewni, że wybrany klimatyzator posłuży naprawdę długo.

Klimatyzatory z montażem Szczecin

Tworząc naszą ofertę, mieliśmy na względzie klientów poszukujących kompleksowych usług. Dlatego każdy, kto zdecyduje się skorzystać z naszej oferty może liczyć na zakup klimatyzatora z montażem. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych monterów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki mogą być Państwo pewni, że każdy klimatyzator zostanie zamontowany tak, jak należy, co przełoży się na jego wydajność i funkcjonalność. Jeśli szukają Państwo firmy montującej klimatyzatory w zachodniopomorskim, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Montaż klimatyzatorów split Szczecin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ogromną popularnością wśród klientów cieszą się obecnie klimatyzatory typu split – dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie ich do oferty. Wykonujemy profesjonalny montaż tych nowoczesnych urządzeń, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych, którzy postanowili zaufać właśnie nam. Nasi pracownicy dysponują niezbędną wiedzą, umiejętnościami i narzędziami, co pozwala im na sprawną, niczym niezakłóconą pracę. W efekcie montaż klimatyzatorów split przebiega bez zbędnych opóźnień.

Klimatyzatory z montażem Szczecin
Montaż klimatyzatorów multisplit Szczecin​

Montaż klimatyzatorów multisplit Szczecin

Nasza firma oferuje również profesjonalny montaż klimatyzatorów multisplit w Szczecinie i jego okolicach. Urządzenia te są doskonale znane naszym pracownikom dzięki czemu mogą je montować szybko i bez zbędnych problemów. 

Dbamy o to, aby każdy zatrudniony u nas monter dysponował niezbędnymi narzędziami, co pozwala na wykonanie montażu bez zbędnych opóźnień. 

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest nie tylko sprawna realizacja zamówień, ale również bardzo przystępne ceny – decydując się na skorzystanie z naszej oferty, nie musicie się Państwo martwić tym, że przepłacicie.

Fachowe doradztwo i wycena realizacji

Wiemy, że wielu naszych klientów nie dysponuje wiedzą niezbędną do wyboru odpowiedniego klimatyzatora dlatego nasza oferta obejmuje również fachowe doradztwo. 

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dbając o to, aby możliwie jak najlepiej dopasować klimatyzator. Przeprowadzamy wycenę projektu, który ma być zrealizowany – dostarczamy klientom jasny, zrozumiały kosztorys. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, nie musicie obawiać się niespodziewanych wydatków.

Profesjonalny montaż i serwis

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy doświadczenie i wiedzę niezbędną do sprawnego i fachowego montowania klimatyzatorów różnego typu. 

Oferujemy również serwis urządzeń klimatyzacyjnych, który przeprowadzamy bez niepotrzebnych opóźnień. Nasi pracownicy dysponują wszystkimi niezbędnymi narzędziami, dzięki którym mogą pracować efektywnie. 

Jeśli szukają Państwo firmy wykonującej nie tylko montaż, ale również serwis klimatyzacji, nasza oferta jest jak najbardziej dla Was.

Kompleksowa oferta dla obiektów i budynków

Jesteśmy firmą, którą wyróżnia kompleksowa oferta dla różnych obiektów i budynków. 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw, zawsze dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na sprawność montażu. Wykonuje profesjonalny montaż klimatyzatorów, nie zapominamy również o serwisie. 

Dbamy o to, aby każdy, kto zdecydował się zaufać właśnie nam był w pełni zadowolony. Pracujemy sprawnie, szybko, oferujemy przystępne ceny.

Profesjonalny montaż i serwis​
Serwis klimatyzacji Szczecin​

Serwis klimatyzacji Szczecin

Każdy, kto zdecyduje się na montaż klimatyzacji musi pamiętaj o jej regularnym serwisowaniu – w przeciwnym razie szybko zasiedlą ją grzyby i bakterie, które mogą być przyczyną różnych chorób. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji w województwie zachodniopomorskim. Pracujemy sprawnie, bez zbędnych opóźnień, gwarantujemy nieodległe terminy. Tym, co wyróżnia nas na rynku są również bardzo atrakcyjne ceny – powierzając serwis klimatyzacji właśnie nam, nie musisz obawiać się, że przepłacisz.

Naprawa klimatyzacji Szczecin

Nawet najlepszy klimatyzator może się czasem zepsuć – w takim przypadku niezbędna jest jego naprawa. Mając na uwadze potrzeby naszych klientów, usuwamy również usterki w klimatyzatorach. Dbamy o to, aby pracować możliwie jak najszybciej, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że brak klimatyzacji w sezonie letnim może przekładać się na dyskomfort termiczny. Gwarantujemy przystępne ceny – jeśli zdecydują się Państwo na zlecenie naprawy klimatyzacji właśnie nam, nie musicie martwić się tym, że w Waszym portfelu zapanuje pustka.

Klimatyzacja Szczecin

Działamy na obszarze całego Szczecina w dzielnicach: Zachód, Północ, Śródmieście, Prawobrzeże.

 

 

Obsługujemy m.in. osiedla: Bukowo, Gocław, Golęcino, Niebuszewo, Skolwin, Stołczyn, Warszewo, Żelechowa, Dąbie, Jezierzyce, Kijewo, Klęskowo, Klucz, Majowe, Płonia, Podjuchy, Sławociesze, Słoneczne, Śmierdnica, Wielgowo, Załom, Zdroje, Żydowice, Centrum, Nowe Miasto, Stare Miasto, Turzyn, Wyspa Pucka, Krzekowo, Osób, Pilchowo, Pogodno, Świerczewo, Pomorzany.

Prace wykonujemy także
w sąsiednich miejscowościach

Szczecin