O nas

ClimaWell to dynamicznie rozwijająca się firma w branży instalacyjnej. Świadczymy usługi w zakresie doboru, montażu oraz obsługi serwisowej klimatyzacji. Również projektujemy oraz wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tzw. rekuperacji. Oferowane przez nas produkty, posiadają certyfikaty oraz wymagane atesty higieniczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni sprostać i zapewnić naszym klientom szeroki asortyment produktów. W trosce o klienta, dobieramy systemy klimatyzacji i wentylacji do indywidualnych potrzeb i możliwości technicznych.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, wykonując montaż klimatyzacji oraz wentylacji w domach prywatnych, jak i z firmami oraz przedsiębiorstwami. Działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

UPRAWNIENIA

ClimaWell zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasi pracownicy posiadają wymagane certyfikaty uprawniające do projektowania, nadzoru, montażu i serwisu instalacji wentylacyjnych, oraz klimatyzacyjnych, w ktorych są zastosowane czynniki chłodnicze.

O nas
O nas