Pompy ciepła

Pompy ciepła to aktualnie najbardziej wydajny sposób na ogrzewanie budynków. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy montaż pompy ciepła w Szczecinie i okolicach zapewniając podzespoły najwyższej klasy, a także precyzyjne wykonanie instalacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować pompy ciepła powietrze woda w Szczecinie spełniające potrzeby każdego rodzaju budynku. Dotyczy to zarówno budynków mieszkalnych, jak i budynków usługowych u przemysłowych.

Pompa ciepła - czy warto?

Montaż pomp ciepła w Szczecinie w nowopowstających, oraz oddanych już do użytku domach jest niezwykle opłacalny w stosunku do konwencjonalnych źródeł energii cieplnej. Biorąc pod uwagę ciągły wzrost kosztów tych ostatnich, oferowane przez nas pompy ciepła w Szczecinie i okolicach wydają się być najbardziej rozsądnym ekonomicznie i przyszłościowym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Standardowa pompa ciepła może bowiem wyprodukować ekwiwalent od 3 kWh do 5 kWh ciepła przy poborze energii elektrycznej na poziomie 1 kilowatogodziny. W praktyce oznacza to, że jest to niezwykle opłacalne rozwiązanie dla inwestora, które może się zwrócić stosunkowo szybko. Ponadto pompy ciepła są mało awaryjne i łatwe w eksploatacji.

Wykonany przez nas prawidłowy montaż pomp ciepła w Szczecinie gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla użytkowników budynku. Jednocześnie jest to rozwiązanie przyjazne środowisku.

Montaż pompy ciepła

W naszym zakresie jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę inwestycji. Proponujemy montaż pompy ciepła w Szczecinie i okolicach przy jednoczesnym dopasowaniu odpowiedniej jednostki do konkretnego budynku. Ten etap jest niezwykle istotny, by pompa działała prawidłowo i efektywnie ogrzewała budynek. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie perfekcyjnie dopasować moc instalacji i wszystkie podzespoły do charakterystyki budynku.

Serwis pompy ciepła w Szczecinie

Posiadanie pompy ciepła wymaga przeprowadzania regularnego serwisu. W jego zakres wchodzi szczegółowa kontrola wszystkich instalacji elektrycznych i elektroniki sterującej pompą. Ponadto należy sprawdzić działanie czujników, bezpieczników, a także dokładnie oczyścić parownik pompy. W naszym zakresie oferujemy montaż pomp ciepła w Szczecinie, a także przeprowadzanie corocznych serwisów instalacji, co zapewni jej prawidłowe działanie przez długie lata. Wykonywany przez nas serwis przebiega sprawnie i nie trwa więcej, niż jeden dzień. Jako doświadczeni eksperci jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować prawidłowość działania instalacji, a także naprawić ewentualne usterki, które w przypadku pomp ciepła są jednak rzadkie.

Działając w branży od lat, zdążyliśmy wypracować sobie zaufanie klientów, którzy są zadowoleni z naszych instalacji, gdyż nawet po wielu latach działania, nie zgłaszają nam żadnych problemów. Realizując coroczny serwis, jesteśmy w stanie kontrolować montowane przez nas instalacje i utrzymywać je w należytym stanie.