Wentylacja

Chcąc wyposażyć się w ekologiczne i jak najbardziej energooszczędne rozwiązania wymiany powietrza i zarządzania temperaturą swojego domu, zawsze warto postawić na rozwiązania najlepszych firm na rynku. Do odzyskiwania energii cieplnej i ponownego jej wykorzystania najlepiej sprawdzą się systemy rekuperacji proponowane przez liderów rynku zajmujących się wentylacją. Montując je w swoim domu, zaoszczędzisz na ogrzewaniu, uwalniając się przy tym od różnych alergenów, a także wilgoci, która w innym przypadku mogłaby spowodować pojawianie się grzybów i pleśni.

Systemy rekuperacji

Dzięki instalacji systemów rekuperacji w swoim domu, obniżysz jego zapotrzebowanie na ciepło o nawet 45%, co pozwoli Ci sporo zaoszczędzić na przestrzeni kilku lat. To właśnie dzięki swojej energooszczędności, bardzo niewielkim wpływie na środowisko oraz świetnej jakości powietrza, wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Już dziś skorzystaj z naszych usług w województwie zachodniopomorskim, umawiając się na instalację swojego urządzenia i zadbaj o swoje zdrowie i kieszeń!

Montaż rekuperacji

Klientom mieszkającym lub pracującym w województwie zachodniopomorskim zaoferować możemy montaż i systemów wentylacyjnych wyposażonych w urządzenia służące do odzyskiwania ciepła. To energooszczędne rozwiązanie posiada jednak również możliwość działania odwrotnego – latem możemy dzięki niemu obniżyć temperaturę w pomieszczeniu niemal tak mocno, jak pozwoliłaby na to klimatyzacja.